Władysławowo - Aleja Gwiazd - promenada
Władysławowo – Aleja Gwiazd – promenada

„Villa Visitor” znajduje się w Chłapowie, 2km od Władysławowa, które jest centrum rozrywki i atrakcji w sezonie – wieczorne koncerty, wesołe miasteczko, kawiarnie, bary, puby…, 3km od Rozewia – najbardziej wysuniętego na północ obszaru Polski z latarnią morską, uznaną za jeden z najatrakcyjniejszych obiektów polskiego morza oraz 5 km od kurortu Jastrzębia Góra.

 

Zielony Szlak
Zielony Szlak

Tuż przy naszym obiekcie znajduje się „Zielony Szlak” – główna ulica Chłapowa, prowadząca nad morze, gdzie możecie Państwo znaleźć kawiarnie, restauracje, smażalnie ryb, wypożyczalnie rowerów, place zabaw dla dzieci i inne atrakcje małego, nadmorskiego miasteczka.

Wąwóz Chłapowski
Wąwóz Chłapowski

“Villa Visitor” położona jest około 400m od morza, do którego możemy dojść wspaniałym wąwozem (cudowne miejsce na wieczorne spacery i spotkania z naturą), lub inną drogą, wzdłuż głównej ulicy „Zielonego Szlaku”. Plaża z czystym piaskiem i bardzo czystą wodą zachęca do całodziennego pobytu na słońcu i skorzystania z nadmorskich atrakcji, m.in. paralotnie, windsurfing, kitesurfing.

visitor 085

Kącik wypoczynkowy + grill

Na terenie „Villi Visitor” panuje cisza i spokój. Gościom udostępniamy zadaszony i podświetlany kącik wypoczynkowy ze stołami i ławkami, gdzie można doskonale spędzić każdy wieczór po męczącym plażowaniu. Posiadamy murowany oraz przenośny grill. Udostępniamy miejsce na Państwa grille. Dla najmłodszych naszych gości przygotowaliśmy mały plac zabaw z piaskownicą, trampoliną, huśtawką i zjeżdżalniami, oraz dużo wolnej przestrzeni do gier zespołowych. Wydzielony, darmowy parking dla naszych gości jest przestronny. Cały teren (powierzchnia ok. 2000 m kw.) jest z dużą ilością zieleni i kwiatów, bezpieczny, ogrodzony i zamykany na noc.